Tahsilat Birimi

Hakkımızda


           1989 yılında Bursa’da kurulan Hidrotek Hortum başlangıçta bölgesel bazda hortum satışı ağırlıklı olarak hizmete başlamıştır . Kazandığı tecrübe ve birikimlerle ürün yelpazesiyle orantılı olarak pazar ağını da genişletip "Türkiye'nin Hortumcusu" olarak sektörün en üst basamaklarında yerini almıştır.

            Bugün 9700 m2 kapalı olmak üzere 14000 m2 alanda 13 adet CNC ve kayar otomat ile yaptığımız bağlantı elemanları imalatının yanında hidrolik,pnomatik ve tesisat malzemeleri satışı ve stoğuyla ülkemizin öncü firmalarından biri konumundayız.

            Bundan sonra da “Önce Müşteri Memnuniyeti” prensibimizden ödün vermeden , sizlere en iyiyi sunabilmek için kendimizle yarışmaya devam edeceğiz.


MİSYONUMUZ ;Bulunduğumuz sektörlerde müşterilerimizin beklentilerine, topluma ve çalışanlarımıza katma değer yaratarak, en iyi şekilde cevap verir ve faydaları toplumla paylaşırız.


VİZYONUMUZ ;Ülkemizde sektöründe lider, Avrupa’da ve Dünya’da tanınan, saygın ve kuvvetli işbirlikleri olan, stratejik hedeflerine ulaşmış bir kurum olmak

 

Hep Bir Adım Önde…

 Hidrotek Hortum

 

KAMPAYALARDAN HABERİNİZ OLSUN!

E-mail kaydınızı oluşturun yenilikler ve kampanyalardan ilk sizin haberiniz olsun.